Jóga je rovnováha a spojení mezi myšlenkami, slovy a skutky. Rovnováha mezi tím, co dělají hlava, ruce a srdce.“ Swámí Satyananda Saraswati
Jóga je starý a ucelený systém cvičení rozvoje lidského těla i ducha. Má vliv nejen na protažení a posílení těla, ale také na krevní i lymfatický oběh a nervovou soustavu. Jejím cílem je vrátit člověka do přirozeného zdraví a spokojenosti – jak po celkové fyzické, tak psychické stránce.
 
Lekce jsou sestavené z jednotlivých pozic (ásan), technik dechu a zpívání manter, které vedou člověka do stavu uvolnění a harmonie. Cílem není gymnastická flexibilita, ale zdraví po fyzické a psychické stránce. Jóga není pouze pro mladé, fit lidi.
 
Můžete přijít, i pokud jste nikdy žádnou jógu nedělali a ani se necítíte být ve skvělé fyzické formě. Jóga je tu pro všechny lidi, nezávisle na věku, pohlaví, fyzických schopnostech či omezení.
 
Kromě vedených lekcí nabízím i individuální hodiny, které dávají prostor zaměřit se na konkrétní potřeby jednotlivce v souladu s jeho psychickými i fyzickými potřebami.

Pomáhá udržet psychickou i fyzickou rovnováhu 
Posiluje tělo 
Uvolňuje napětí 
Podporuje dýchací soustavu 
Ulevuje od bolesti zad 
Harmonizuje trávení